Sziget Festival - persönlicher Timetable

Bühnen:
Main
Pop-Rock-Bühne
World
OTP Bank World Music Main Stage
Arena
Arena
A38
A38 Bühne
Ungarn
Ungarische Musik Bühne
Mambo
Puglia Sounds - Mambo Bühne und Dorf
Roma
Yeni Raki Roma Zelt
Garden
Cökxpon Chill Garden
Holland
Holland Meets Hungary Bühne
Irish
Irish Pub
Afro
Afro-Latin-Reggae Bühne
Blues
D-Link Blues Bühne
Coloss
B.my.Lake presents: Colosseum
Mirror
Magic Mirror
Tribute
YouTube Tribute Stage
Hungarikum
Port.hu Hungarikum Falu
Logikai
Logikai Játékok Sátra
Összmüvészeti
Összmüvészeti Színpad

Mo, 05.08.2013
Mambo
14:40 Carlo Chicco (I) 
Ungarn
15:00 Youropen Fesztivál 
Mambo
15:45 Denimor (I) 
Mambo
16:50 Mardi Gras (I) 
Mambo
17:55 The Monkey Weather (I) 
Main
19:00 "Örizz Engem Ezen A Világon" - Cipö Emlékkoncert 
Mambo
19:00 Inbred Knucklehead (I) 
Hungarikum
23:00 Táncház 

Di, 06.08.2013
Mambo
13:35 DJ Christian Effe (I) 
Mambo
14:40 Rekkiabilly (I) 
Irish
15:00 Finnegan's Wake 
Ungarn
15:00 Youropen Fesztivál 
Mambo
15:45 Rezophonic (I) 
Mambo
16:50 Punkreas (I) 
Irish
17:30 Greenfields 
Mambo
17:55 Bunda Move (I) 
Main
18:30 Firewater 
World
19:00 Muzsikás - 40. Jubileumi Szuperkoncert 
Mambo
19:00 Black Beat Movement (I) 
Irish
20:00 Pat McMullan and friends 
Main
20:30 Quimby Csodaországban 
Irish
22:30 Bran 
Hungarikum
23:00 Muzsikás40 Utózönge – táncház hajnalig 
Tribute
23:00 Purple Zeppelin Jam 
Holland
23:00 Neston All Stars 
Holland
23:00 Neston All Stars Maple Dip 
Mirror
23:15 The Urban Woodoo Machine (UK) 
Irish
01:00 Blackriders 
Mirror
01:15 Big John and the Vienna Soul Society (USA - A) 
Tribute
02:30 DJ Hali 
Irish
03:30 Írma 

Mi, 07.08.2013
Coloss
12:00 Thomas Borza 
Afro
12:00 Mr. Smileface 
Garden
12:00 BB303 
Logikai
12:00 Rubik-kocka bemutató és bajnokság 
Mambo
12:30 DJ set 
Blues
13:00 Blues Beat Party: ElectricMick (UK) 
Garden
13:00 Workshop: Tao technics 
Hungarikum
13:00 Gömöri táncok tanítása és felvonulás 
Garden
13:30 Workshop: Hestia 
Logikai
13:30 Piatnik Catan Bajnokság 
Mambo
13:30 Gli Sportivi (I) 
Logikai
14:00 Rubik Sajtóbeszélgetés és prezentáció 
Coloss
14:00 Klayman 
Garden
14:30 Lepque 
Mambo
14:35 RedRum Alone (I) 
Ungarn
15:00 Sonar 
Irish
15:00 Írma 
Mambo
15:40 Linea 77 (I) 
Ungarn
15:50 Beat Dis 
Afro
16:00 Pozitív 
Garden
16:00 Workshop: TAURIN Cirkus group 
Holland
16:00 ill Skill Squad (NL ) 
Mirror
16:00 Film: Unmade Beds 
Coloss
16:00 Deep Troniq & Larfunkel 
Main
16:00 Alex Clare (UK) 
Arena
16:00 The Joy Formidable (UK) 
World
16:00 Moana & The Tribe (NZ) 
Logikai
16:30 Sakkszimultán Marti György FIDE mesterrel 
A38
16:30 Hoffmaestro (S) 
Blues
16:30 ShriLektric (UK) 
Mirror
17:00 Varidance Társulat - Fit'n'Folk-bemutató 
Mirror
17:00 Beszélgetés: Bloggerek, honlapok, nyomtatott sajtó 
Garden
17:00 rabbit 
Ungarn
17:00 Colorstar 
World
17:00 Tako Lako (SRB-DK) 
Irish
17:30 Blackriders 
Holland
17:30 Kensington (NL) 
Afro
17:30 PlumIsFalling 
Main
17:45 Skunk Anansie (UK) 
Blues
18:00 Black River Bluesman & Bad Mood Hudson (FIN) 
Mirror
18:00 Film: Lose Your Head 
Összmüvészeti
18:00 Hócipö Kabaré - Stand up 
Logikai
18:00 Sakkszimultán Czebe Attila nemzetközi nagymesterrel 
Arena
18:00 Blaudzun (NL) 
A38
18:00 Everything Everything (UK) 
Ungarn
18:10 Bin-Jip 
World
18:15 La Pegatina (E) 
Coloss
19:00 Cartridge & Stillhalter 
Roma
19:00 Snétberger Camp (HU) 
Afro
19:30 Batucada Sound Machine (NZ) 
Arena
19:30 Chase & Status Live (UK) 
Ungarn
19:30 Compact Disco 
Holland
19:30 Jam de la Creme 
Main
19:30 Die Ärzte (D) 
Blues
19:30 Heymoonshaker (UK) 
World
19:45 Dubioza Kolektiv (BA) 
A38
19:50 Flogging Molly (USA) 
Irish
20:00 Finnegan's Wake 
Roma
20:15 Amariszi (NL) 
Blues
21:00 Mississippi Big Beat 
Ungarn
21:00 The Moog 
Mambo
21:00 Mirodam (H) 
Afro
21:00 DRuMSTeRS – Az ütös show/Batucada 
Mirror
21:30 Inter-Urban-Operette Galaxy 
World
21:30 CsÍk Zenekar És BarÁtai 
Main
21:30 Nick Cave And The Bad Seeds (AUS) 
Afro
21:30 AIRtist (H-AUS) 
A38
21:40 Deichkind (D) 
Összmüvészeti
22:00 Kortárs Színház és - tánc 
Coloss
22:00 Eskubano 
Roma
22:00 Latcho Drom (FR) 
Arena
22:00 Sanfranciscobeat 
Ungarn
22:00 Neo 
Garden
22:00 Workshop: Firedance Hestia Fire 
Irish
22:30 Firkin 
Tribute
23:00 Kiss Forever Band 
Holland
23:00 Neston All Stars Duty+Rica Cutolo (BR) 
Hungarikum
23:00 Itt a vége, fuss el véle 
Blues
23:00 Scarecrow (F) 
Afro
23:00 Selector Desmond Schlecker feat. Jd Littlehead 
Mambo
23:20 Black Beat Movement (I) 
Ungarn
23:30 Carbonfools 
A38
23:30 Bat For Lashes (UK) 
Arena
23:30 Nina Kraviz (RU) 
Mirror
23:30 Varieté 
Roma
23:45 Mascarimiri (IT) 
Coloss
00:00 Reecoba 
Összmüvészeti
00:00 Nicolas Falcoff (ARG) 
Mirror
00:30 Party:Elfour Zedeloh 
Irish
01:00 Greenfields 
Arena
01:00 Chris Liebing (D) 
A38
01:00 Totally Enormous Extinct Dinosaurs (UK) 
Blues
01:00 Varga János Project 
Tribute
01:00 Bond Jovi 
Ungarn
01:10 Žagar 
Roma
01:30 DJ No Sikiriki (CH) 
Coloss
01:30 Daniel Wilde (D) 
Mirror
01:30 TMX & Fullstereo (Kollektiva) 
Tribute
02:30 DJ Paplan 
A38
02:30 Feed Me Dj Set (UK) 
Arena
02:30 Hot X 
Blues
02:30 Blues Beat Party: ElectricMick (UK) 
Ungarn
02:50 Soerii & Poolek 
Coloss
03:00 Secret Factory 
Irish
03:30 Pat McMullan and friends 
Arena
03:45 Oscar Mulero (E) 
A38
04:00 Dublic 

Do, 08.08.2013
Garden
09:00 Taslinkov 
Coloss
12:00 Rizkid &Kormix 
Logikai
12:00 Piatnik Abalone Bajnokság 
Afro
12:00 Simon GetReady (F) 
Garden
12:00 Amygdala 
Mambo
12:30 DJ set 
Blues
13:00 Blues Beat Party 
Hungarikum
13:00 Mezöségi táncok tanítása és felvonulás 
Garden
13:00 Workshop: Tao 
Garden
13:30 Workshop: Hestia 
Mambo
13:30 Tobia Lamare & the Sellers (I) 
Logikai
13:30 Piatnik Sodoku Bajnokság 
Garden
14:30 Nebis Nak (CHI) 
Mambo
14:35 iori's eyes (I) 
Coloss
15:00 Chuck & Perge 
Logikai
15:00 Rubik Kocka bemutató és bajnokság 
Irish
15:00 Írma 
Ungarn
15:00 Hollywoodoo 
Mambo
15:40 Mellow Mood (I) 
Ungarn
15:50 Belmondo 
Holland
16:00 ill Skill Squad (NL ) 
Afro
16:00 Napkutya 
Mirror
16:00 Film: Madame X 
Garden
16:00 Workshop: TAURIN Cirkus 
Hungarikum
16:00 Dalok és táncok a Cserhátról 
Main
16:00 Regina Spektor (USA) 
Arena
16:00 Afterhours (I) 
Logikai
16:30 Sakkszimultán Marti György FIDE mesterrel 
Blues
16:30 Przytula & Kruk (PL) 
A38
16:30 Triggerfinger (B) 
Mirror
17:00 Beszélgetés: Magyar filmek 
World
17:00 Warsaw Village Band (PL) 
Mirror
17:00 Varidance Társulat - Fit'n'Folk-bemutató 
Garden
17:00 Dj Garpo 
Ungarn
17:20 Fish! 
Afro
17:30 Super Starsky 
Holland
17:30 Navarone (NL) 
Irish
17:30 Finnegan's Wake 
Main
17:45 Dizzee Rascal (UK) 
Coloss
18:00 James Grow & Sobek 
Logikai
18:00 Sakkszimultán Varga Zoltán nemzetközi nagymesterrel 
Összmüvészeti
18:00 Hócipö Kabaré - Stand up 
A38
18:00 Donots (D) 
Mirror
18:00 Film: Exposed 
Blues
18:00 Jergus Oravec Trio (SK) 
Arena
18:00 Balthazar (B) 
Ungarn
18:10 Kowalsky Meg A Vega 
World
18:15 Parno Graszt Feat. Latcho Drom 
Roma
19:00 Snétberger Camp (HU) 
Blues
19:30 Sonia & The Soulbreakers 
Holland
19:30 Jam de la Creme 
Arena
19:30 Nero Live (UK) 
Main
19:30 Ska-P (E) 
Ungarn
19:30 Intim Torna IllegÁl 
Logikai
19:30 Rubik-kocka bemutató és bajnokság 
Afro
19:30 Riddim Colony 
World
19:45 Pannonia Allstars Ska Orchestra 
A38
19:50 Wax Tailor (F) 
Coloss
20:00 Yvel & Tristan 
Irish
20:00 Pat McMullan and friends 
Roma
20:15 After Phurikane (SK) 
Mambo
21:00 HendrixReload (H) 
Blues
21:00 Jimi Hendrix Memorial Band 
Afro
21:00 Brasil capoiera show 
Ungarn
21:00 Ivan & The Parazol 
Main
21:30 Biffy Clyro (UK) 
Mirror
21:30 dè lá Funk (RO) 
Afro
21:30 Reggae Rajahs (IND) 
World
21:30 Rachid Taha (F) 
A38
21:40 Michael Kiwanuka (UK) 
Ungarn
22:00 Supernem 
Összmüvészeti
22:00 Dányi – Molnár – Vadas 
Arena
22:00 Nikola 
Garden
22:00 Workshop: Firedance 
Roma
22:00 Kanizsa Csillagai (HU) 
Coloss
22:00 Zee aka Jaffa Surfa 
Irish
22:30 Greenfields 
Afro
23:00 Reggae Rajahs (IND) DJ-set 
Holland
23:00 Neston All Stars 
Blues
23:00 Ferenczi György és a Rackajam 
Tribute
23:00 Foo Lighters 
Hungarikum
23:00 Itt a vége, fuss el véle 
Mambo
23:20 Uazzaman & Jahno (I), DJ Piddu Outtalaw (I) 
Ungarn
23:30 Vad Fruttik 
Arena
23:30 Jay Lumen 
A38
23:30 Bad Religion (USA) 
Mirror
23:30 Varieté 
Roma
23:45 Fanfara Transilvania (RO) 
Összmüvészeti
00:00 Egyedi Péter 
Coloss
00:00 Garay 
Mirror
00:30 Party: BRNY (RO) 
Arena
01:00 Nicky Romero (NL) 
Tribute
01:00 Rage Against the Machine Tribute by Subscribe 
Blues
01:00 Psycho Mutants 
Irish
01:00 Éíri 
A38
01:00 Kees Van Hondt (NL) 
Ungarn
01:10 Anna & The Barbies 
Roma
01:30 DJ No Sikiriki (CH) 
Coloss
02:00 Add 2 Basket 
Arena
02:30 Chuckie (NL) 
Blues
02:30 Blues Beat Party 
A38
02:30 Pöli Vs. Polarize 
Tribute
02:30 DJ Gonda Jr. 
Ungarn
02:50 Nemjuci 
A38
03:00 Dop (F) 
Irish
03:30 Blackriders 
Arena
04:00 Andro 
Coloss
04:00 All together 
A38
04:30 Pöli Vs. Polarize 

Fr, 09.08.2013
Garden
09:00 Dj Moosz (NL) 
Garden
12:00 Aquaman 
Afro
12:00 Mr. Smileface 
Coloss
12:00 Krueger 
Logikai
12:00 Backgammon Bajnokság 
Mambo
12:30 DJ set 
Blues
13:00 Blues Beat Party: miXendorp (NL) 
Hungarikum
13:00 Kalotaszegi táncok tanítása és felvonulás 
Logikai
13:30 Amöba Bajnokság 
Mambo
13:30 UNA aka Marzia Stano (I) 
Coloss
14:00 Slanki 
Garden
14:30 Universal Language 
Mambo
14:35 Dellera & D'Erasmo (I) 
Ungarn
15:00 Theshowcrew 
Irish
15:00 Finnegan's Wake 
Logikai
15:00 Rubik-kocka bemutató és bajnokság 
Mambo
15:40 LNRipley (I) 
Ungarn
15:50 Dsp 
Mirror
16:00 Film: Dicke Mädchen 
Holland
16:00 ill Skill Squad (NL ) 
Coloss
16:00 Mentalien 
Afro
16:00 Yellow Spots Skank’n’Roll Edition 
Main
16:00 Mystery Jets (UK) 
Arena
16:00 Monophona (LU) 
Logikai
16:30 Sakkszimultán Marti György FIDE mesterrel 
A38
16:30 Skip&die (NL) 
Blues
16:30 Rebel Star (H-SRB) 
World
16:30 Appril Project 
Mirror
17:00 Varidance Társulat - Fit'n'Folk-bemutató 
World
17:00 Dakhabrakha (UKR) 
Mambo
17:00 Workshop a Puglia Faluban 
Mirror
17:00 Beszélgetés: Király Tamás emlékbeszélgetés 
Garden
17:00 H.A.R. (NL) 
Ungarn
17:00 Sena 
Irish
17:30 Éíri 
Holland
17:30 Rob Klerkx & the Secret (NL) 
Afro
17:30 Soul Surge (H-ZA) 
Main
17:45 !!! (USA) 
Arena
18:00 Left Boy (A) 
Mirror
18:00 Film: And You Belong 
Blues
18:00 Blue sPot 
Coloss
18:00 Adam Dolph 
Logikai
18:00 Sakkszimultán Pintér József nemzetközi nagymesterrel 
A38
18:00 Dry The River (UK) 
Összmüvészeti
18:00 Hócipö Kabaré - Stand up 
Ungarn
18:10 Hösök 
World
18:15 Šhutka Roma Rap (MK) 
Roma
19:00 Snétberger Camp (HU) 
Coloss
19:00 Ster 
Arena
19:30 Booka Shade Live (D) 
Afro
19:30 Kingston Cruisers 
Ungarn
19:30 Sub Bass Monster 
Holland
19:30 Jam de la Crème 
Logikai
19:30 Rubik-kocka bemutató és bajnokság 
Blues
19:30 The Silver Shine 
Main
19:30 Seeed (D) 
World
19:45 Calexico (USA) 
A38
19:50 Little Boots (UK) 
Irish
20:00 Pat McMullan and friends 
Coloss
20:00 Sausage 
Roma
20:15 Harmonia Garden (HU) 
Mambo
21:00 Ozirisz (H) 
Ungarn
21:00 Halott Pénz 
Blues
21:00 Dave Herrero & The Hero Brothers Band (USA) 
Afro
21:00 The Nymph Oriental Dance Company 
Afro
21:30 Riddim Colony Sound System 
Main
21:30 Blur (UK) 
World
21:30 Emir Kustirica & The No Smoking Orchestra (SRB) 
Mirror
21:30 Falusi Mariann és zenész barátai 
A38
21:40 Peter Bjorn & John (S) 
Összmüvészeti
22:00 Divatszínházi este 
Ungarn
22:00 Irie Maffia 
Roma
22:00 Juan de Lerida feat. Romengo ( ES/FR) 
Arena
22:00 Stereopalma 
Coloss
22:00 B'Andre 
Irish
22:30 M.É.Z. 
Afro
23:00 Riddim Colony DJ-Set 
Holland
23:00 Neston All Stars 
Tribute
23:00 Faith No More Tribute 
Blues
23:00 Doors Emlékzenekar 
Coloss
23:00 Wondawulf 
Hungarikum
23:00 Itt a vége, fuss el véle 
Mambo
23:20 DJ Lord Cumiana (I), DJ Mr. Bogo (I) 
Ungarn
23:30 Punnany Massif 
Arena
23:30 Muzzaik 
Mirror
23:30 Varieté 
A38
23:30 Woodkid (F) 
Roma
23:45 Tsigunz Fanfara Avantura (PL) 
Coloss
00:00 Dublic 
Mirror
00:30 Party 
A38
01:00 Rangleklods Live (DK) 
Arena
01:00 Sebastian Ingrosso (S) 
Irish
01:00 Blackriders 
Coloss
01:00 HIGH RANKIN (UK) 
Blues
01:00 Sonny and his Wild Cows 
Tribute
01:00 Good Time Boys - Red Hot Chili Peppers Tribute Band 
Ungarn
01:10 Brains 
Roma
01:30 DJ Baxtalo (HU) 
A38
02:15 Techno Kunst: Tommy Four Seven (DE) 
Blues
02:30 Blues Beat Party: miXendorp (NL) 
Coloss
02:30 PIXEL FIST (Benga Beats - UK) 
Tribute
02:30 DJ Paplan 
Arena
02:30 Otto Knows (S) 
Ungarn
02:50 Akkezdet Phiai 
A38
03:15 Techno Kunst: Marcel Dettmann (DE) 
Irish
03:30 Greenfields 
Arena
04:00 Julia Carpenter 
Coloss
04:00 Matt-U 
A38
04:15 Isu & Dork 
Coloss
05:00 Chris.SU 

Sa, 10.08.2013
Garden
09:00 Dj NINth (UK) 
Garden
12:00 Úzgin Üver Sound System 
Afro
12:00 Simon GetReady (F) 
Logikai
12:00 Malom Bajnokság 
Coloss
12:00 Roland Handrick & David Mole 
Mambo
12:30 DJ set 
Blues
13:00 Blues Beat Party: Grave Digger & Red Bird 
Hungarikum
13:00 Rábaközi táncok tanítása és felvonulás 
Logikai
13:30 Rubik-kocka bemutató és bajnokság 
Mambo
13:30 The Yellow (I) 
Garden
14:30 Dj Milendee 
Mambo
14:35 Municipale Balcanica (I) 
Ungarn
15:00 Show Your Otherside 
Logikai
15:00 Sakkbajnokság 
Irish
15:00 Blackriders 
Mambo
15:40 The Hacienda (I) 
Ungarn
15:50 Junkies 
Main
16:00 Enter Shikari (UK) 
Afro
16:00 ManGoRise 
Mirror
16:00 Film: PFF Goes Sziget 
Holland
16:00 ill Skill Squad (NL ) 
Coloss
16:00 Zajac aka Forsek 
Arena
16:00 Daily Bread (NL) 
Logikai
16:30 Sakkszimultán Marti György FIDE mesterrel 
A38
16:30 Iva Lamkum (NZ) 
Blues
16:30 Afro Samata 
Mirror
17:00 Varidance Társulat - Fit'n'Folk-bemutató 
Mirror
17:00 Beszélgetés: A határokon túl 
World
17:00 Cankisou (CZ) 
Mambo
17:00 Workshop a Puglia Faluban 
Ungarn
17:00 Road 
Garden
17:00 Workshop: TAURIN Cirkus 
Garden
17:00 Hanglemezbarát 
Irish
17:30 Éíri 
Holland
17:30 3FM presents: Trashbound (NL) 
Afro
17:30 G Ras And The Chapel Jiggaz 
Main
17:45 Editors (UK) 
Logikai
18:00 Sakkszimultán Horváth József nemzetközi nagymesterrel 
Arena
18:00 Timbuktu (S) 
Összmüvészeti
18:00 Hócipö Kabaré - Stand up 
Blues
18:00 Laura Lackey’s Rhythm Revue (USA) 
A38
18:00 Nneka (D-NG) 
Mirror
18:00 Film: Best Of - Xposed Goes Sziget 
Ungarn
18:10 The Grenma 
World
18:15 Söndörgö 
Roma
19:00 Snétberger Camp (HU) 
Holland
19:30 Jam de la Crème 
Blues
19:30 Ian Siegal (UK) 
Afro
19:30 Bro (SLO) 
Arena
19:30 Dub Fx (AUS) 
Main
19:30 Tba 
Ungarn
19:30 Leander Rising 
Logikai
19:30 Rubik-kocka bemutató és bajnokság 
World
19:45 Mokoomba (ZW) 
A38
19:50 EmilÍana Torrini (ISL) 
Coloss
20:00 Polarize 
Irish
20:00 Greenfields 
Roma
20:15 Roma Hungaricum (HU) 
Afro
21:00 Ritmo 2003 Batucada Band 
Ungarn
21:00 Grand Mexican Warlock 
Mambo
21:00 Country Road (H) 
Blues
21:00 Muddy Waters Emlékzenekar 
Main
21:30 Mika (UK) 
Afro
21:30 Elo X Kemon 
World
21:30 Leningrad (RU) 
Mirror
21:30 dè lá Funk (RO) 
A38
21:40 Hadouken! (UK) 
Ungarn
22:00 Subscribe 
Összmüvészeti
22:00 Horda 
Roma
22:00 Vojasa (HU) 
Arena
22:00 Chriss Vs. Dandy 
Irish
22:30 Paddy and the Rats 
Holland
23:00 Neston All Stars 
Blues
23:00 Frank Zappa Emlékzenekar 
Afro
23:00 Elo 
Hungarikum
23:00 Itt a vége, fuss el véle 
Tribute
23:00 Gouranga - Nirvana Tribute 
Coloss
23:00 Poli 
Mambo
23:20 The Big Ska Swindle Band 
Ungarn
23:30 Alvin És A MÓkusok 
Arena
23:30 Jozif (UK) 
A38
23:30 Parov Stelar (A) 
Mirror
23:30 Varieté 
Roma
23:45 Balkan Khans (BG) 
Összmüvészeti
00:00 Nano Stern (Chile) 
Mirror
00:30 Party: Infragandhi 
A38
01:00 Gesaffelstein Live (F) 
Coloss
01:00 Pagal (RO) 
Arena
01:00 John Digweed (UK) 
Blues
01:00 Stoned - 100% Rolling Stones 
Irish
01:00 Finnegan's Wake 
Tribute
01:00 Piknik Park 
Ungarn
01:10 Turbo 
Roma
01:30 Baltic Balkan DJs (LT) 
A38
02:00 Jade 
Tribute
02:30 DJ Gonda Jr. 
Blues
02:30 Blues Beat Party: Grave Digger & Red Bird 
A38
02:30 Noisia (NL) 
Ungarn
02:50 Freshfabrik 
Arena
03:00 Guy J (IL) 
Irish
03:30 LochNesz 
Coloss
03:30 Giovanni Verrina (I) 
A38
04:00 Jade 
Arena
04:30 Coyote 

So, 11.08.2013
Garden
09:00 Genüma: Dübby Tales 
Garden
12:00 DANSOR (NL) 
Afro
12:00 Mr. Smileface 
Coloss
12:00 Duel 
Logikai
12:00 Térbeli Malom Bajnokság 
Mambo
12:30 Morgan con La I (I) 
Coloss
13:00 Naga 
Blues
13:00 Blues Beat Party: Grave Digger & Red Bird 
Hungarikum
13:00 Turai táncok tanítása és felvonulás 
Mambo
13:30 Underdog (I) 
Logikai
13:30 Rubik-kocka bajnokság elödöntö 
Garden
14:30 D7 Blast 
Mambo
14:35 Kalàscima (I) 
Irish
15:00 The Oneills 
Ungarn
15:00 Mocsok 1 Kölykök 
Logikai
15:00 Gó Bajnokság 
Coloss
15:00 Faktor X 
Mambo
15:40 Crifiu (I) 
Ungarn
15:50 Esti Kornél 
Mirror
16:00 Film: Out In Ost-Berlin 
Holland
16:00 ill Skill Squad (NL ) 
Afro
16:00 Rudeneck Sound 
Garden
16:00 Klasszikus thai masszázs 
Main
16:00 Les Tambours Du Bronx (F) 
Arena
16:00 Splendid (NL) 
Blues
16:30 Mojo WorKings 
A38
16:30 The Bots (UK) 
Logikai
16:30 Rubik-kocka bajnokság döntöje 
Mirror
17:00 Beszélgetés: Meleg élet a "vízfejen" túl 
Garden
17:00 Dj Pozor (H/CZ) /Davaj Sound 
Garden
17:00 Workshop: TAURIN Cirkus 
Coloss
17:00 Snilloc 
Ungarn
17:00 Odett 
Mirror
17:00 Varidance Társulat - Fit'n'Folk-bemutató 
World
17:00 R.U.T.A. (PL) 
Irish
17:30 Green Spirit 
Holland
17:30 Singer-Songwriter 
Afro
17:30 BuSKAnjo 
Main
17:45 Tba 
Összmüvészeti
18:00 Hócipö Kabaré - Stand up 
Arena
18:00 Rubik (FIN) 
A38
18:00 The Cribs (UK) 
Mirror
18:00 Film: Parada 
Logikai
18:00 Sakkszimultán Marti György FIDE mesterrel 
Blues
18:00 The Azalai Music Caravan 
Ungarn
18:10 Budapest Bár 
World
18:15 Figli Di Madre Ignota (I) 
Coloss
18:30 Nigel Snorter 
Roma
19:00 Snétberger Camp (HU) 
Afro
19:30 Lions Of Suburbia 
Holland
19:30 Jam de la Crème 
Main
19:30 Franz Ferdinand (UK) 
Ungarn
19:30 Péterfy Bori & Love Band 
Blues
19:30 Wild Flowers Band 
World
19:45 Besh O Drom - Vendég: Palya Bea 
A38
19:50 Zaz (F) 
Irish
20:00 Írka Fírka 
Coloss
20:00 Andre 
Roma
20:15 Balogh Kálmán és a Gipsy Cimbalom Band (HU) 
Blues
21:00 Mystery Gang 
Arena
21:00 Empire Of The Sun (AUS) 
Ungarn
21:00 Mary Popkids 
Afro
21:00 Brasil samba show 
Mambo
21:00 Summertime (H) 
Afro
21:30 Medial Banana (SK) 
Main
21:30 End Show With David Guetta (F) 
World
21:30 Kabatronics - Fanfara 
Mirror
21:30 Falusi Mariann és zenész barátai 
A38
21:40 Tame Impala (AUS) 
Coloss
22:00 Andras Toth 
Ungarn
22:00 Kaukázus 
Roma
22:00 Terne Chave (CZ) 
Összmüvészeti
22:00 Running 
Irish
22:30 Greenfields 
Tribute
23:00 Hollywood Rose - Guns N'Roses Tribute Band 
Blues
23:00 Éles Gábor Trió 
Holland
23:00 Neston All Stars Sziget special 
Afro
23:00 DJ Simple Sample (SK) 
Mambo
23:20 DJ Piddu Outtalaw (I) 
A38
23:30 Katy B (UK) 
Arena
23:30 Felix Cartal (CAN) 
Ungarn
23:30 Kiscsillag 
Mirror
23:30 Varieté 
Roma
23:45 Slobodan Salijevic Orkestar (SRB) 
Összmüvészeti
00:00 Nano Stern (Chile) 
Coloss
00:00 Beta 
Mirror
00:30 Party: DJ Optik 
Tribute
01:00 AB/CD 
Irish
01:00 The Scarlet 
A38
01:00 Netsky Live (B) 
Arena
01:00 Boys Noize Live (D) 
Blues
01:00 Tom White 
Ungarn
01:10 Müller Péter Sziámi...and Friends 
Roma
01:30 Baltic Balkan DJs (LT) 
Coloss
02:00 Kris Wadsworth (D) 
Arena
02:30 Erol Alkan (UK) 
Blues
02:30 Blues Beat Party: Grave Digger & Red Bird 
Tribute
02:30 DJ Hali 
A38
02:30 Camo & Krooked Dj Set (A) 
Irish
03:30 Off Corrs (The Corrs Tribute Band) 
Arena
04:00 Sikztah 
A38
04:00 Ian Autorun B2b Markov