Colosseum |
12:00-14:00 |
Filth Company |
|
Europe |
12:00-13:00 |
3fm Serious Talent Goes Sziget |
|
Blues |
13:00-14:55 |
Jambalaya |
|
Europe |
13:30-14:30 |
Hornsman Coyote & Soulcraft (srb) |
|
Terrace |
14:00-15:00 |
Bohémian Betyárs |
|
Colosseum |
14:00-16:00 |
Mentalien |
|
Blues |
15:00-16:55 |
Ölveti Blues Band |
|
Europe |
15:00-16:00 |
Siriusmo (d) |
|
Terrace |
15:30-16:20 |
Hangmás - A Nagy-Szín-Pad Verseny Jelöltje |
|
Main |
16:00-17:15 |
Triggerfinger |
|
Colosseum |
16:00-17:30 |
Markov |
|
A38 |
16:30-17:30 |
INVSN |
|
Europe |
16:30-17:30 |
Rumatera (i) |
|
Terrace |
16:50-18:00 |
Tudósok |
|
Blues |
17:00-18:55 |
Ferenczi György és A Rackajam |
|
World |
17:00-18:15 |
Fanfarai (dz-Mz-Fr) |
|
Colosseum |
17:30-19:00 |
DJ Ren |
|
Main |
17:45-19:00 |
The Kooks |
|
A38 |
18:00-19:20 |
Mount Kimbie |
|
Europe |
18:00-19:00 |
Gubás Gabi és Az Éjszakai Nesz (h) |
|
Terrace |
18:30-19:40 |
Kaukázus |
|
World |
18:30-19:50 |
Winston Mcanuff & Fixi (jm-Fr) |
|
Blues |
19:00-20:55 |
Pribojszki Mátyás Band |
|
Colosseum |
19:00-21:00 |
Mindscape |
|
Main |
19:30-21:00 |
Outkast |
|
A38 |
19:50-21:10 |
NoFX |
|
World |
20:00-21:25 |
Söndörgö (hu) |
|
Terrace |
20:10-21:20 |
Deniz - A Nagy-Szín-Pad Verseny 4. Helyezettje |
|
Blues |
21:00-22:55 |
Sharrie Williams & The Wiseguys |
|
Colosseum |
21:00-22:30 |
Ivy Lab |
|
Main |
21:30-23:00 |
Calvin Harris |
|
World |
21:30-23:00 |
Kobo Town (ca) |
|
A38 |
21:40-23:00 |
La Roux |
|
Terrace |
21:50-23:00 |
Péterfy Bori & Love Band |
|
Colosseum |
22:30-00:00 |
Kasra & Mc Ad |
|
Blues |
23:00-05:00 |
Jam Session In Memoriam Andor Oláh |
|
Tribute |
23:00-00:55 |
Alcoholica - Metallica Tribute Band |
|
Terrace |
23:30-02:00 |
Sziget Closing Party |
|
A38 |
23:30-00:40 |
Darkside |
|
World |
23:30-00:55 |
Fanfara Transilvania (ro) |
|
Colosseum |
00:00-02:00 |
Friction & Mc Linguistics |
|
A38 |
01:00-02:30 |
Djaikovski Ft. Tk Wonder & Mc Wasp |
|
Tribute |
01:00-02:55 |
Gouranga - Nirvana Tribute Band |
|
World |
01:00-04:00 |
DJ Gaetano Fabri + DJ Kosta Kostov + DJ Click |
|
Colosseum |
02:00-03:30 |
Mefjus |
|
A38 |
02:15-03:00 |
Ian Autorun |
|
Tribute |
03:00-05:00 |
DJ Paplan |
|
A38 |
03:05-04:00 |
Borgore |
|
Colosseum |
03:30-05:55 |
Chris.su, Mc Fedora |
|
A38 |
04:05-05:00 |
Black Sun Empire |
|
A38 |
05:05-05:55 |
Jade |
|