Start Shows Berichte Rezis Kalender Members Kontakt
Login: BS-Nummer oder Email: Passwort: | | Passwort vergessen?

Pod Parou in Vyskov (CZ) von Donnerstag, den 13.08.20 bis Samstag, den 15.08.20

Festival:
Pod Parou
Punk, Hardcore, Ska, Rock'n'Roll
http://www.podparou.cz
Datum:
iCal-Datei herunterladen Do, 13.08.20 - Sa, 15.08.20
Location:
Airport
Vyškov 725
682 01 Vyskov (CZ)

Karte (lädt Daten von Openstreetmap)
Line-Up:
TŘI SESTRY
VISACÍ ZÁMEK
HORKÝŽE SLÍŽE (SK)
POLEMIC (SK)
Skarface (FR)
Born from Pain (NE)
ALKEHOL
SPS
N.V.Ú.
TOTÁLNÍ NASAZENÍ
E!E
PLEXIS
KONFLIKT (SK)
PRAWDA (PL)
MOSKWA (PL)
ČERTŮF PUNK
Znouzectnost
ZÁVIŠ
HOUBA
MALOMOCNOST PRÁZDNOTY
THE FIALKY
STREETMACHINE
X-CORE
ZEMĚŽLUČ
ILEGALITY (SK)
PUNKREAS (SK)
VHS
HANNIBAL LECTER
COPYCATS
UPSIDE DOWN
SEX DEVIANTS
DIMENZIA X
INSEMINAČNÍ STANICE
ZATREST
NEŽFALEŠ
RV-4
BEZ ŠANCE
HEEBIE JEEBIES
REGGAY
Infos:
Kein VVK mehr. AK 60€.


FPP 2020 – ODSTARTUJE I LETOS
Před dvěma týdny jsme Vás požádali o názor a o pomoc s rozhodnutím zda i přes všechny komplikace a omezení s krizí Covid-19 letošní ročník festivalu uspořádat. Diskuze na sociálních sítích byly opravdu bouřlivé a upřímně jsme museli zamáčknout slzu díky Vaším slovům neskutečné podpory. Opravdu jsme to nečekali a velmi si toho vážíme. Vaše reakce nás nakoply vybičovat se k dalšímu úsilí a padlo definitivní rozhodnutí. Fest Pod Parou 2020 proběhne v ohlášeném termínu 13.8.-15.8.2020! Velmi se omlouváme, že jsme vás museli tak dlouho držet v nejistotě. Bohužel se jedná o velmi složitou situaci s příliš vysokými náklady a jakákoliv neuváženost by se festivalu mohla velmi vymstít.
Celý festival bude skrz vystupující soubory velmi netradiční. Jak jsme již avizovali, přišli jsme o všechny headlinery a téměř o celou zahraniční scénu. V podstatě se dá říci, že pokud FPP toto zemětřesení přežije, tak takto raritní sestavu už na „Podpáře“ pravděpodobně nikdy neuvidíme. Až na výjimky uslyšíme z pódia především češtinu či slovenštinu. Snažili jsme se z naší scény oslovit a vybrat ty nejlepší party, co si za těchto ztížených corona podmínek vůbec můžeme dovolit a které se nějakým způsobem dotýkají svou tvorbou našich žánrů nebo mají punkrockové kořeny. Není to vůbec jednoduché v tak krátkém čase cokoliv dojednat a „zachránit“ program, ale udělali jsme maximum, co vůbec lze a co umíme.
Diskuze na sociálních sítích je jedna věc a realita potom ta druhá. Věříme, že i přes neúčast zámořských kapel nám zachováte svou přízeň a skutečně dorazíte, aby festival přežil i tyto těžké chvíle. Nebudeme chodit kolem horké kaše, na účasti každého z vás teď bude záležet daleko více než kdy jindy. Je totiž takřka jisté, že se dotkneme až samého dna a celá věc bude velmi nákladná, a to jak po stránce finanční, organizační, tak i duševní.
Pro ty z Vás, kdo zakoupili vstupenky v předprodeji a nechtěli by letos dorazit, tak nevyužité vstupenky zůstanou v platnosti i příští rok. Věříme však, že se vyhecujete jako my a dorazíte!
Pojďte do toho s námi a zakupte lupeny už v předprodeji, velmi nás tím uklidníte a pomůžete se nám soustředit se na celou přípravu. Mnoho času u ž nezbývá. Děkujeme!
Vstupenky zde: http://podparou.cz/predprodej


https://www.facebook.com/FestPodParou/

Bildquelle: podparou.cz
Zum Einsteller des Events (zuletzt geändert: 01.08.2020 00:54)
unvollständige Angaben?
Bitte hier klicken, um diese Seite bei Facebook zu liken oder zu teilen. Mehr Infos, wie wir mit Einbettungen von externen Anbietern umgehen, hier.

Kommentare zu diesem Event:

bisher keine Einträge

Kommentar eintragen - Anmerkung, Kritik, Ergänzung

Name:

e-Mail:

Kommentar:
Deine Eingaben werden bis auf Widerruf gespeichert und für Nutzer der Seite sichtbar.
Die Angabe der Email-Adresse ist freiwillig und sie bleibt nur sichtbar für eingeloggte Nutzer.
Weitere Infos in unserer Datenschutzerklärung.
part of bierschinken.net
Impressum | Datenschutz